מי אנחנו - פיזיקל

מי אנחנו

2703

מגיל צעיר הדס ונמרוד גוברין עוסקים בספורט, מה שנותן להם את הגישה החיובית לחיים. פעמים רבות הם נשאלים: "איך זה שאתם תמיד מחייכים" או "מאיפה הנמרצות הזאת" אז אמנם זה לא תמיד כך, אך נכון הוא שהערנות והחיוניות, הנמרצות והחיוביות, הכיף והתחושה שאפשר להגיע רחוק – הם תוצאה ישירה של העיסוק בפעילות גופנית.
לאורך השנים בהן לימדו והעבירו השתלמויות מקצועיות למדריכי כושר במועדונים שונים בארץ ובחו"ל, הם שמו לב לכך שבכל המועדונים מעבירים שיעורים המתאימים למתקדמים בלבד, מה שהביא אותם לפתח שיטה המאפשרת למי שבמשך שנים לא התאמן, להתחיל ולהצליח בצורה קלה, ומכאן גם השם:פיזי-קל.
שיטת הספורט החכם שפיתחו, מאפשרת גם למי שבמשך שנים לא התאמן-להתחיל ולהצליח, בעזרת קורס פיזיקל, אשר מותאם למתחילים. הקורס מתמקד בחיזוק שרירי הבטן, הירכיים, הישבן, שריפת שומנים והעלאת מסת השריר. מאמן אישי, מלווה אתכם לאורך כול הדרך, עוזר, מכוון ומנחה כיצד לבצע את התרגילים בצורה נכונה והדרגתית, ומביא אתכם להצלחה בטוחה. עם סיום הקורס הם בונים תוכנית אימון חכמה המשלבת את עולמות הסטודיו וחדר הכושר ובכך מאפשרים לך להמשיך ולראות תוצאות בקצב המתאים לכם. השיטה מאפשרת לכם לנהל את הזמן בצורה טובה ויעילה, ומובילה לתוצאות מובטחות ורצון לעוד.

מאז 1994 הם התחילו ממועדון קטן במרתף וגדלו והתרחבו עד לרשת מועדוני כושר מטופחים ומשוכללים, אליהם מגיעים מדי יום אלפי חברים שבחרו ללכת בדרכם

החזון של הדס ונמרוד גוברין
להוביל בתחום השירות והמקצוענות, להמשיך ולפתח שיטות כושר חדשות שיופצו בארץ וברחבי העולם, לאפשר לקהל שבמשך שנים לא התאמן להתחיל בצורה קלה והדרגתית ולהצליח.
הם מאמינים שפעילות גופנית היא תרופת הפלא לגוף ולנפש וברצונם לאפשר למקסימום חברים להיכנס למעגל האושר.