הסוד היפני להרזיה

היפנים אוכלים יותר – ונשארים רזים. מהו הסוד?

בכל יום ממוצע אוכלים היפנים 600 קלוריות יותר מכל אחד מאתנו.
בשנה יאכל היפני 219,000 קלוריות יותר מכל ישראלי ממוצע.
מדובר על 28 קילו יותר מכל שנה בתרגום הקלורי.
אז איך זה שהיפני נשאר רזה יותר?
איך זה שהיפני לא משמין ולעומתו אנו, בעולם המערבי, משמינים, מאבדים שליטה.
איך זה שהיפנים בריאים יותר, סובלים פחות ממחלות הקשורות בהשמנה כמו סכרת, לחץ דם ומחלות לב?
התשובה כלה נעוצה בסוד היפני. בשפתם – נוריוקו – כוח המוח.

הסוד היפני – נוריוקו – שליטת המוח בגוף.

את הנוריוקו לומד היפני כבר מילדותו. מדובר במהלך נרכש, מהלך חינוכי פשוט, אשר מבוסס על תורה יפנית עתיקה בה שליטה על המוח מובילה לשיפור המצב הגופני. היפנים בחוכמתם הבינו שהמוח, ממש כמו מוח המחשב, יכול לתת פקודות לגוף כמו האצת חילוף חומרים, שינוי מטאבולי, ניקוי רעלים, וויסות שריפת שומן ועוד. שליטה בפקודות המוח מובילה ישירות לשינוי מהותי בתפקוד מערכות הגוף השונות. לכן, היפני יכול ליהנות מאכילת קלוריות עודפות – ולהישאר רזה. ללא צורך בדיאטות. ללא קיצורי קיבה, ללא התמודדות חוזרת ונשנית עם בעיית ההשמנה.

כמה זמן לוקח ללמוד את הסוד היפני ולרדת במשקל?

תוך 6 מפגשים ניתן ללמוד את הסוד היפני. בתקופה של חודשיים מועברים ששת ה"המפתחות" לשליטה מלאה על כלל המערכות המובילות להרזיה

  • לאחר שרכשת את "המפתחות" להרזיה מתבצע שלב ההטמעה. 45 יום של ליווי צמוד להטמעת השליטה המנטאלית
  • תוצאות מוכחות של השיטה: ירידה קבועה במשקל. שליטה מלאה באכילה. הרגשת שובע. שינוי תודעתי והפיכת השיטה להרגל ללא מאמץ

ללא צורך בדיאטות. ללא תלות בכושר גופני.

מוביל השיטה בארץ- נמרוד גוברין."כאדם שכל חייו עוסק בכושר גופני, כבעלים של רשת מכוני כושר מצאתי שהסוד היפני נכון יותר ומתאים יותר לכל אדם, גבר או אשה, שאינם מתחברים לעולם השרירי ממנו אני בא. בצעירותי חשבתי שאין תחליף לאכילה נכונה ולכושר אך במהלך חיי נתקלתי ב"נורויוקו" -בסוד היפני. למזלי למדתי מהמובילים בתחומם ביפן. דרכם השכלתי להבין ששליטת המוח בגוף חזקה לעיתים יותר משעות של עבודה במכון כושר. שלימוד השיטה מביא לתוצאות לטווח ארוך שלא כמו דיאטה. היום, גם אני וגם תלמידיי נהנים מהאוכל שאנו אוהבים, בלי לספור קלוריות, בלי הרגשת חרטה, בלי לוותר על המטעמים שמעלים בנו חיוך. פשוט, בשיטת הנוריוקו אנו שולטים בגוף וגורמים לו לאזן את המשקל ללא מאמץ."

לאתר