לגוף ולנפש

קורסי וחוגי יוגה בפיזקל

יוגה היא הדרך הטובה ביותר להכנס לכושר, להתרכז ולהירגע. אצלנו בפיזיקל תוכלו להינות משיעורי יוגה של המורים הכי מקצועיים בתחום.

ווניאסה יוגה – שיטת הוויניאסה מאופיינת במתינות, הדרגתיות והתאמה אישית. תנוחה מרכזית שסביבה נבנה האימון כולו. דגש על נשימה ורצף תנוחות.

אשטנגה יוגה לאנשים שמחפשים שקט נפשי, ריכוז והרפיה תוך כדי שילוב נשימה ותנועה. אשטנגה יוגה נחשבת לשיטה הדינאמית והפיזית ביותר מבין שיטות היוגה. השיטה עובדת על עיצוב, גמישות וחיזוק הגוף.

Pilates & Fitball – חווית פילאטיס ייחודית, המשלבת תרגילי תמיכה והתנגדות אשר עובדת על יציבה תוך כדי חיזוק השרירים ופיתוח הגמישות.

פלדנקרייז – כשגוף ונפש נפגשים. שיטה המבוססת על למידה באמצעות תנועה, מפתחת גמישות, יציבה זקופה ומלמדת דרכים חלופיות להרגליי העשייה הטבועים בנו. השיטה פונה לכל אדם המעוניין לשפר את תפקודו הגופני והנפשי.

יוגילאטיס – יוגה משולבת עם פילאטיס – שילב מנצח. זו הזדמנות נהדרת ליהנות משתי שיטות טיפול אשר משלבות הקשבה לגוף ומודעות לחיבור גוף ונפש.

פילאטיס – שיטת הפילאטיס יוצרת מודעות פנימית גבוהה ושליטה מלאה בגוף. פילאטיס הינה טכניקה המבוססת על חיזוק השרירים תוך כדי הארכתם. עבודה על השרירים העמוקים ויציבותם, מאפשרת יצירת שרירים ארוכים ומחוטבים. המטרה היא לאתגר את השרירים המייצבים והפעלת קבוצת שרירים גדולה יותר תוך כדי תנועה הרמונית.

לעוד חוגים