א

ב

ג

ד

ה

ו

ש

יום ראשון

9:00 עיצוב וחיזוק – שיראל

17:00 אימון נוער שי

18:00 עיצוב וחיטוב-פני

18:00 אשטנגה יוגה – אלינה

19:00 פילאטיס מזרן- פני

19:15 עיצוב דינאמי-מירי

20:00 בודי פאמפ- נטלי

20:00 ספינינ – לימור

20:30 קיק בוקס -מתן

21:00 קרב מגן ישראלי – דני

יום שני

8:45 עיצוב-מור

 10:00 וניאסה יוגה – נטלי סאן חביב

19:00 אשטנגה יוגה  – הדר

19:15 בוט קמפ – נטלי

20:00 ספינינ – לימור

20:00 פילאטיס מזרן – אליאור

יום שלישי

9:30 עיצוב+פילאטיס – לילך

10:30 בונה עצם – ירון

17:00 עיצוב הגוף מור

18:00 מדרגה -הדס

19:00 זומבה – גאבו

19:00 פונקציונלי –  אריק

19:30 ספינינ – ששי

19:30 פונקציונלי –  אריק

20:00 בודי פאמפ- רביד

20:00 פונקציונלי –  אריק

20:00 אירו בוקסינג – ילון

21:00 פילאטיס – פני

יום רבעי

9:00 פילאטיס דינאמי – אביטל

10:00 עיצוב דינאמי- נטלי

17:00 אימון נוער שי

18:00 ספינינ – לימור

18:00 פילאטיס מזרן – אביטל

19:00 פילאטיס מזרן – אביטל

19:30 טבטה רביד

20:00 זומבה-סול

20:15 פיזי פאור – שי

21:00 קרב מגן ישראלי – דני

9:00 עיצוב- נטלי

10:45 התעמלות בריאותית – שיראל

17:00 אימון נוער שי

18:00 היט אקסטרים נטלי

19:00 בטן ישבן יריכיים- פני

19:00 וניאסה יוגה-טל

20:00 זומבה-סול

יום שישי

8:00 וניאסה יוגה – הדר

9:00 אירובי דאנס מירי

9:00 פילאטיס מזרן – אביטל

10:00 פילאטיס מזרן – אביטל

12:00 ספינינ – שרון

13:00 זומבה-גל

14:00 סגנונות – הג’אז

9:00 עיצוב וחיטוב – נטלי

10:00 זומבה – קרולינה

19:30 ספינינ – שרון

יום ראשון

יום שני

יום שלישי

יום רבעי

יום חמישי

יום שישי

יום שבת

9:00
עיצוב וחיזוק
שיראל

8:45
עיצוב
מור

9:30
עיצוב+פילאטיס
לילך

9:00
פילאטיס דינאמי
אביטל

9:00
עיצוב
נטלי

8:00
וניאסה יוגה
הדר

9:00
עיצוב וחיטוב
נטלי

17:00
אימון נוער
שי

 10:00
וניאסה יוגה
נטלי סאן חביב

10:30
בונה עצם
ירון

10:00
עיצוב דינאמי
נטלי

10:45
התעמלות בריאותית
שיראל

9:00
אירובי דאנס
מירי

10:00
זומבה
קרולינה

18:00
עיצוב וחיטוב
פני

19:00
אשטנגה יוגה 
הדר

17:00
עיצוב הגוף
מור

17:00
אימון נוער
שי

17:00
אימון נוער
שי

9:00
פילאטיס מזרן
אביטל

19:30
ספינינג
שרון

18:00
אשטנגה יוגה 
אלינה

19:15
בוט קמפ
נטלי

18:00
מדרגה
הדס

18:00
ספינינג
לימור

18:00
היט אקסטרים
נטלי

10:00
פילאטיס מזרן
אביטל

19:00
פילאטיס מזרן
פני

20:00
ספינינ
לימור

19:00
זומבה
גאבו

18:00
פילאטיס מזרן
אביטל

19:00
בטן ישבן יריכיים
פני

12:00
ספינינג
שרון

19:15
עיצוב דינאמי
מירי

20:00
פילאטיס מזרן
אליאור

19:00
פונקציונלי
אריק

19:00
פילאטיס מזרן
אביטל

19:00
וניאסה יוגה-טל

13:00
זומבה
גל

20:00
בודע פאמפ
נטלי

19:30
ספינינ
ששי

19:30
טבטה
רביד

20:00
זומבה
סול

14:00
סגנונות
הג’אז

20:00
ספינינ
לימור

19:30
פונקציונלי
אריק

20:00
זומבה
סול

21:00
קרב מגן ישראלי
דני

20:00
פונקציונלי
אריק

21:00
קרב מגן ישראלי
דני

20:00
אירו בוקסינג
ילון

21:00
פילאטיס
פני

השאירו פרטים ונחזור עליכם בהקדם

השאירו פרטים
ונחזור עליכם בהקדם

מה אנחנו מציעים לכם?

Call Now Button
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן