פיזיקל- יוגה ברמת גן

יוגה הינה קבוצה של שיטות אימון רוחני-פיזי המביאות, על-ידי שליטה מודעת בתגובות לגירויים חיצוניים, למציאת שלווה פנימית, איחוד של התודעה עם הנשמה וניהול אורח חיים בריא, יעיל ומאושר יותר.

את שיטות היוגה השונות לומדים ומתרגלים כבר מאות ואלפי שנים בתרבויות המזרח ובעיקר בטיבט.

היוגה צוברת פופולאריות בעולם המערבי רק בעשרות השנים האחרונות,

עם גדילה מתמדת במספר המתרגלים, הקמת מרכזי יוגה, כתיבת ספרים על יוגה בכל השפות והתבססותה של היוגה כפילוסופיה רוחנית-מודרנית המצליחה לשגשג לצד המרוץ הגשמי של המערב ולהטמיע בו אלמנטים מתוך חכמה עתיקה.

בפיזיקל תוכלו להתאמן ביוגה ברמת גן בכמה מסגנונות הנפוצים והאהובים ביותר:

מאופיינת בסדרות של תנוחות המתחלפות בצורה דינאמית, יחד עם טכניקת נשימות מיוחדת היוצרת תרגול מרגיע וממקד מצד אחד ומחדש את האנרגיות מצד שני.

שיטה בעלת סגנון רגוע וסטטי יותר, השמה דגש על עבודה מנטלית תוך כדי שמירה על תנוחה בסיסית עם שינויים עדינים. אחת הדרכים המועדפות על מתרגלי היוגה ברמת גן.

בנוסף אתם מוזמנים להנות אצלנו מאימוני פילאטיס ויוגילאטיס:

בפילאטיס עובדים על חיזוק שרירי הליבה בגוף, הקרובים לעצמות ולמפרקים.

התרגול מאופיין ברצף של תנועות בתנוחות שונות המבוצעות בקצב איטי ומדוייק.

אימון הפילאטיס אינו מחייב שימוש בעזרים, ומסתמך על ניצול מאמצים טבעיים,

מכח המשיכה וממתיחת האיברים.

מיועד לאלה הרוצים להתחבר לשלווה בתוכם ובאותו הזמן לחזק את הגוף. היוגילאטיס מעניק למתרגל את הטוב משני העולמות, באימון רב-מערכתי לגוף ולנפש.

היא שיטת אימון המיועדת לשיפור התפקוד הגופני, בדגש על הגדלת טווחי התנועה בפעולות שונות ואימוץ דפוסים מיטביים יותר מאלה שלהם אנו רגילים.

שיעור מצויין להארכת השרירים והתנועות, פיזור וסילוק חומצות החלב מהשרירים לאחר אימון עצים, הרפיית הגוף ושיפור התחושה הכללית.

פיזיקל הוא המקום שלכם לשמירה על אורח חיים פעיל ובריא, גופנית ומנטלית.

אם בחדר הכושר שבמועדון, או באחד החוגים כמו פלדנקרייז, פילאטיס או יוגה ברמת גן. אתם מוזמנים לבוא לבקר, להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם.

פיזיקל- יוגה ברמת גן!

נדלקתם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניינו אותך גם החוגים הבאים

Call Now Button
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן