פיזיקל לנוער

חדר כושר לנוער

חדר כושר לנוער - חוגים ואימנוים לילדים ובני נוער בפיזיקל

ילדים מתאמנים

חדר כושר לנוער

TRX לילדים

 

חדר כושר לנוער:

האם ילדכם יושב/"מבלה" זמן רב מול המחשב? האם ילדכם אינו פעיל מבחינה גופנית? האם ילדכם אינו אוהב ספורט?

הפתרון: Physi –way 

חדר כושר לנוער- אימוני כושר ייחודים לילדים בגלאי 7-14 הכוללים: ספינינג, קיק בוקס ,Power Ball  ,Fit Ball בחדר הכושר פיזיקל. אימון כושר ייחודי המשתנה בכל 7 דקות.

מצאנו פתרון לשלוש בעיות שמעסיקות אותנו ההורים:

בעיה ראשונה: הילדים שלנו זזים הרבה פחות מאתנו דבר המוביל לבעיות קשב וריכוז, מעלה את שיעור המריבות בבית וגורם להשמנת יתר אצל ילדים.

הפתרון: ב- (7*7) Physi –way זזים הרבה!

בעיה שנייה: לא כול הילדים אוהבים לשחק כדורסל או לרקוד,אבל חלקם הגדול אוהבים לעשות את מה שהבוגרים עושים ולחקות אותם, כגון פעילות בחדר כושר.

הפתרון: (7*7) Physi –way – חדר כושר מיוחד לילדים.

בעיה שלישית: לילדים אין סבלנות.

הפתרון: שיטת (7*7) שפיתחנו ב (7*7) Physi –way

כל 7 ד' מתחלפת סוג הפעילות.
7 ד' חימום
7 ד' קיקבוקס
7ד' Power Ball
7 ד' ריצה
ועוד…….

בעשור האחרון אנו עדים להשמנת יתר, חוסר עניין או רצון בפעילות גופנית,תזונה לקויה, שעמום וצורך בגירוי מיידי ומהיר, כמו כן הילדים זזים הרבה פחות מאתנו.

כל אלו יחדיו מובילים בעקיפין או במישרין לפגיעה ביכולות חברתיות, בביטחון עצמי ובתחושת ההצלחה, כמו גם בעיות קשב וריכוז, אלימות ועוד…ניסיונה רב השנים של רשת פיזיקל הובילה למציאת הנוסחה המדויקת בה תכנית האימון (7*7) Physi –way יוצרת עניין רב לאורך זמן, גיוון וכיף, ביחד עם ילדים בני אותו הגיל , בעלי מכנה ורצון משותף, תוך מציאת המרחב האישי של כול אחד ואחת.
צוות המדריכים הנו בוגר וינגייט בעל תעודת הדרכה לקטינים ומוכשר בשיטת האימון (7*7) Physi –way המקנה מוטיבציה והנעה לפעולה.  Physi –way אינה עוד תכנית כושר לילדים כי אם דרך חיים. הורה בריא למשפחה בריאה, זו אינה קלישאה. לרשות ההורים עומד מועדון כושר מתקדם בו ניתן להתאמן במקביל לחוג הכושר של הילדים ובכך לתת דוגמא אישית לילדים, לנצל היטב את הזמן והכי חשוב לשמור על הבריאות. והזמן הכי טוב להתחיל, זה עכשיו!

לבירור פרטים נוספים לחצו כאן והשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.